Adria Maintenance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adria Maintenance

Where real dirty job is done
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Aries85

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Aries
Gost




Aries85 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Aries85   Aries85 Icon_minitimeČet Nov 13, 2008 9:16 pm

Arrow Ime: Gregor
Arrow Priimek: Končan
Arrow Uporabniško Ime: Aries85
Arrow kje si izvedel za forum: Pisalo na papirju, ki je naliman na oglasni deski spodaj desno study Razz
Arrow "Pošlji": Poslal.. bo pripelju Solinair
Arrow Čakaj, da ti Administrator dodeli pravice (lahko traja kšn dan, prosm za potrpežljivost): ... . . .
Arrow Kaj sm reku?! PO ČA KAT!: Čakam, čakam...očitno tudi tukaj Question Question
Arrow Ko bo dostop odobren, boste lahko s pridom koristili forum: Juhuuu..! bounce What a Face
Arrow "Ne prezri: Testn user" je primer koko nej bi to zgledal, da nau pol nism vedu...: Sem Gregor Končan in me je ustvaril Žiga.scratch scratch scratch scratch Baje moram zdej mal počakat na moje pravice.


Lp Gregor Končan
Nazaj na vrh Go down
Ziga
Admin
Ziga


Število prispevkov : 114
Age : 42
Registration date : 31/10/2008

Aries85 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Aries85   Aries85 Icon_minitimePet Nov 14, 2008 12:45 pm

tole je pa zelo lepa predstavitev rabbit
Nazaj na vrh Go down
https://adriasvl.slovenianforum.com
Aries85

Aries85


Število prispevkov : 2
Age : 74
Registration date : 14/11/2008

Aries85 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Aries85   Aries85 Icon_minitimePet Nov 14, 2008 3:03 pm

Wink
Nazaj na vrh Go down
MDI
asistent amaterja
asistent amaterja
MDI


Število prispevkov : 26
Age : 45
Registration date : 03/11/2008

Aries85 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Aries85   Aries85 Icon_minitimePet Nov 14, 2008 11:51 pm

ma si se res potrudu ni kaj....
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Aries85 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Aries85   Aries85 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Aries85
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Adria Maintenance :: Vse o forumu :: identificiri se ....!!!!-
Pojdi na: