Adria Maintenance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adria Maintenance

Where real dirty job is done
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 ne prezri pravila & FAQ

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Ziga
Admin
Ziga


Število prispevkov : 114
Age : 42
Registration date : 31/10/2008

ne prezri pravila & FAQ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ne prezri pravila & FAQ   ne prezri pravila & FAQ Icon_minitimePet Okt 31, 2008 11:31 am

Arrow Forum Adria Maintenance je zasebn forum, zato pravila postavljamo sami Exclamation
Arrow Če si na forumu po pomoti, lahko daš kr X, ker tuki nimaš kej brt Exclamation
Arrow Če hočeš postati član, se registriraj in sledi postopku Exclamation (po registraciji potrebna odobritev uporabnikov)
Arrow Če te motjo kšne kletvice in podbno, je sploh brezveze da se registreraš, ker ne bomo pol poslušal kšnga prtožvanja nad izražanjem uporabnikov Exclamation
Arrow Pri objavljanju na forumu pazi, da ne sfališ teme:!: (Usak sfaljen prispevek bo zbrisan!) Exclamation
Nazaj na vrh Go down
https://adriasvl.slovenianforum.com
Kržo
asistent amaterja
asistent amaterja
Kržo


Število prispevkov : 60
Age : 55
Registration date : 03/11/2008

ne prezri pravila & FAQ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ne prezri pravila & FAQ   ne prezri pravila & FAQ Icon_minitimeTor Nov 11, 2008 2:55 am

Ker me je Žiga povzdignil v moderatorja cheers bi le nekaj dodal pravilom, ki jih je postavil.

Najprej naj se posujem s pepelom in priznam, da sem jaz tisti, ki je doslej na tem forumu uporabil najgrše besede. Moj primer naj vam bo za vzorec, česa naj tu ne bi bilo.

Kot moderator nimam niti najmanjšega namena, da bi vaše prispevke spreminjal, ali pa celo brisal. Vsak ima pravico, da pove, kaj mu leži na duši. Nekaj pa naj le velja - mislim, da se boste s tem vsi strinjali - da tu ni prostora za medsebojna obračunavanja. Žalitve, podtikanja in podobne svinjarije nimajo tu kaj iskati. Tudi poročanje (oziroma po domače - špecanje) v stilu: "O, gospod direktor, a veste, da je ta in ta na forumu rekel to in to" naj se ne dogaja. Če bom kdajkoli pri katerem od članov zasledil kaj takega, ga bom najprej opozoril preko zasebnega sporočila, če učinka ne bo, si bom vzel pravico modificirati tekst in izbrisati žaljivke, če pa še to ne bo zaleglo, bom predlagal Žigu, naj nesramnežu onemogoči dostop. Mislim, da kaj takega nikoli ne bo potrebno, pa vendar, človek nikoli ne ve.

Besede, kot so pizda, kurac in podobne, pa zaradi mene lahko uporabljate po mili volji. Boli me kurac. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Lep pozdrav vsem.
Nazaj na vrh Go down
Ziga
Admin
Ziga


Število prispevkov : 114
Age : 42
Registration date : 31/10/2008

ne prezri pravila & FAQ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ne prezri pravila & FAQ   ne prezri pravila & FAQ Icon_minitimeTor Nov 11, 2008 12:46 pm

long live krzo the moderator cheers king cheers
Nazaj na vrh Go down
https://adriasvl.slovenianforum.com
Jernej
asistent amaterja
asistent amaterja
Jernej


Število prispevkov : 45
Age : 45
Registration date : 01/11/2008

ne prezri pravila & FAQ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ne prezri pravila & FAQ   ne prezri pravila & FAQ Icon_minitimeTor Nov 11, 2008 11:15 pm

Pizda ti materina kržo, mene tud boli kurac!

lol! lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
matejspelak
začetnik
začetnik



Število prispevkov : 16
Age : 41
Registration date : 05/11/2008

ne prezri pravila & FAQ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ne prezri pravila & FAQ   ne prezri pravila & FAQ Icon_minitimeSre Nov 12, 2008 12:26 am

To Kržo, vse besede morjo bit dovoljene, da lahko kšnga v pičku mater pošleš.... pa vse kar si ostalo napisov, z vsem se strinjam. Naj vsak pove kaj ga teži, ne pa da se bodo člani bali kej povedat k ga bodo pol zašpecal kaj je pisov na forumu.

Take moderatorje mam rad!


p.s. Žiga tud tebe podpiram, da ne bo kšne pomote Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





ne prezri pravila & FAQ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ne prezri pravila & FAQ   ne prezri pravila & FAQ Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ne prezri pravila & FAQ
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Adria Maintenance :: Vse o forumu :: Pravila & FAQ-
Pojdi na: